Namioty ogrodowe

W ofercie posiadamy zarówno namioty ogrodowe, jak i pawilony ogrodowe renomowanych producentów. W zależności od potrzeb namioty ogrodowe mogą pełnić rolę zadaszenia chroniącego przed słońcem lub deszczem, jak również zamkniętej ścianami przestrzeni, w której możemy znaleźć schronienie w trakcie załamania pogody.

Autem namiotów ogrodowych i pawilonów jest ich lekka konstrukcja na bazie stelaża z rurek aluminiowych oraz dachu i ścian z nieprzepuszczającego deszczu tworzywa sztucznego. Dzięki temu pawilony ogrodowe są łatwe i szybkie w montażu i demontażu, a ich relokacja jest niezwykle prosta. Po złożeniu namioty ogrodowe nie zajmują zbyt wiele miejsca, co znacząco ułatwia ich przechowywanie poza sezonem. Warto zwrócić również uwagę na jakość materiałów, z jakich wykonany jest dach oraz ścianki pawilonów – są to materiały wodoodporne o podwyższonej trwałości i odporności na działanie promieniowania słonecznego, co zapewnia ich funkcjonalność oraz estetyczny wygląd nawet przez kilka sezonów. W sprzedaży pawilony z transparentnymi ścianami oraz namioty w wariantach z pełnymi ścianami.

Pawilony ogrodowe – zamiast tarasu

Pawilony ogrodowe w wersji bez ścian bocznych stanowią doskonałą alternatywę dla zadaszonego tarasu. Tak samo dobrze chronią przed słońcem i deszczem, jednocześnie umożliwiając swobodne „przemieszczanie” tarasu wedle zmieniających się potrzeb jego użytkowników. To także doskonałe rozwiązanie podczas kilkudniowych eventów. W zależności od specyfiki wydarzenia namioty i pawilony ogrodowe mogą się przeobrazić w namioty handlowe lub przestrzeń rekreacyjną. Oferujemy także namioty handlowe.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl