Piecyk gazowy  

Piecyk gazowy jest urządzeniem przenośnym, dzięki któremu możliwe jest bardzo szybkie ogrzanie każdego pomieszczenia. Może być on skutecznie stosowany zarówno wewnątrz pomieszczenia, jak i na zewnątrz. Jego głównym przeznaczeniem jest ogrzewanie powierzchni mieszkalnych, czy gospodarstw domowych. Bardzo często piecyki tego typu stosowane są w gastronomii do ogrzewania ogródków letnich. W celu użycia piecyka gazowego wewnątrz pomieszczenia należy pamiętać o odpowiedniej wentylacji – piecyk gazowy nie odprowadza spalin.

Naszym klientom proponujemy dwa modele piecyków:

  • przenośny promiennik gazowy 4,5kW,
  • piecyk gazowy GH-500 Promiennik.

Piecyk gazowy GH 500 ma moc 4200W. Jest to sprzęt najwyższej jakości, dzięki któremu możliwe jest bardzo szybkie ogrzanie powierzchni. Jego główną zaletą jest wysoka efektywność – skutecznie może ogrzać powierzchnię do 50 metrów kwadratowych. W zestawie znajdują się wszelkie niezbędne elementy umożliwiające jego uruchomienie już po otwarciu.

W skład zestawu wchodzą:

  • wąż,
  • reduktor,
  • opaski zaciskowe,
  • piecyk gazowy GH-500,
  • instrukcja obsługi w języku polskim,
  • komplet śrub do zamocowania obejmy butli.

Wysokość piecyka to 73 cm, szerokość 42 cm, głębokość 35,2 cm. Posiada on wszelkie niezbędne zabezpieczenia. Całość konstrukcji została wykonana ze stali w kolorze czarnym. Zasilany jest gazem propan-butan. Dzięki ekonomicznemu spalaniu gazu czas jego pracy to aż 110 godzin. Spalanie gazu odbywa się na płytkach ceramicznych, które dzięki nagrzaniu oddają do otoczenia dodatkowe ciepło.

Drugim polecanym przez nas modelem jest urządzenie przenośne o mocy 4,5kW. Piec zużywa 0,2-0,3 kilograma gazu na godzinę pracy i obsługuje butle gazowe od 7 do 15 kilogramów. Dzięki niewielkim wymiarom – 24,5 cm x 11,5 cm x 31,5 cm może być stosowana w każdym pomieszczeniu. W zestawie znajduje się reduktor gazowy RG A310, wąż przyłączeniowy o długości 70 centymetrów, opaski zaciskowe oraz uchwyt do mocowania promiennika na butlę. Oferujemy także piece żeliwne oraz piece szamotowe.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl