Plandeka 150g – skuteczna ochrona przed czynnikami zewnętrznymi

Plandeka 150g została stworzona, aby skutecznie chronić przedmioty przed słońcem, wiatrem, deszczem i śniegiem. Wysoka gramatura plandeki, która wynosi 150g, powoduje, że staje się ona mocniejsza i bardziej wytrzymała od plandeki uniwersalnej. To też skutkuje możliwością zastosowania plandeki 150g w bardziej wymagających środowiskach użytkowania.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie plandeki?

Wydawać by się mogło, że wybór plandeki ochronnej powinien być prosty. Tymczasem mnogość i różnorodność systemów dostępnych aktualnie na rynku skutecznie utrudnia podjęcie decyzji. Jakie parametry należy wziąć pod uwagę planując zakup plandeki ochronnej?

W zależności od przeznaczenia plandeki należy:

- dostosować rozmiar do kubatury osłanianego przedmiotu lub wymiaru konstrukcji

- zwrócić uwagę na porę roku i występujące warunki atmosferyczne

- zwrócić uwagę na materiał, z jakiego została wykonana

- sprawdzić czy plandekę można prać w pralce (szczególnie istotne w przypadku systemu, który planujemy użytkować wielosezonowo)

- upewnić się czy posiada metalowe oczka, przez które zostaje przepleciony sznurek

Jakie plandeki możemy kupić?

Plandeki samochodowe

Wykonane powinny być z bardzo wytrzymałego i solidnego materiału. Wymiar plandeki dostosowany jest do wielkości pojazdu i przyczep. Sznurki, które mocują plandekę powinny być grube i odporne na przecieranie.

Plandeki rolnicze

Dzięki użyciu plandeki można osłonić szamba, plony i gnojownice. Wysoka odporność na warunki atmosferyczne panujące na zewnątrz, pozwoli na odpowiednie zabezpieczenie.

Plandeki do gospodarstwa domowego

Szeroka gama plandek pozwala na dobór odpowiedniej plandeki do potrzeb danego gospodarstwa domowego. Plandeki sprawdzą się idealnie do osłony basenów, mebli ogrodowych, rowerów i wielu przedmiotów, znajdujących się w garażu.

Plandeka 150g to rozwiązanie, które z powodzeniem odpowiada na większość oczekiwań stawianych plandekom samochodowym i rolniczym, jak również systemom dedykowanym do użytkowania w ramach gospodarstw rolnych, działek rekreacyjnych i ogrodów. Oferujemy też m.in. plandeki 120g, plandeki 100g.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl