Siatka cieniująca

Siatka cieniująca znana także jako siatka prywatyzująca to rozwiązanie znajdujące wiele zastosowań, również w branży budowlanej. W ogrodzie siatka cieniująca 90% może być wykorzystana do przysłonięcia ogrodzenia lub wykonania zadaszenia altanki ogrodowej. Siatki o niższym parametrze zacienienia wykorzystuje się natomiast do zacieniania inspektów i zabezpieczania upraw przed nadmiernym oddziaływaniem promieniowania słonecznego. W branży budowlanej siatka cieniująca 90% jest powszechnie wykorzystywana do zasłaniania rusztowań podczas prac przy elewacjach budynku. Taka osłona zwiększa komfort pracy robotników, jednocześnie zabezpieczając przechodniów przed możliwym osypywaniem się materiału budowlanego.

Siatka cieniująca 90% jest produkowana z polietylenu o podwyższonej gęstości. Taki wybór materiału zapewnia jeszcze większą wytrzymałość siatki i wydłuża jej żywotność. Polietylen charakteryzuje się podwyższoną odpornością na oddziaływanie warunków zewnętrznych, a także grzyby i pleśń. Komfort użytkowania siatki dodatkowo zwiększa możliwość dowolnego jej cięcia na mniejsze odcinki i dopasowywania do zacienianej konstrukcji.

Siatka cieniująca w Royal Poland

Sklep internetowy Royal Poland jest dystrybutorem wysokiej jakości siatek cieniujących o wysokich parametrach zacienienia. Siatka cieniująca 90% jest dostępna w różnych wymiarach, dzięki czemu z łatwością znajdziesz rozwiązanie dopasowane do swoich potrzeb. Oferowane przez nasz sklep siatki prywatyzujące charakteryzują się wysoką estetyką wykonania oraz trwałością. Są odporne na uszkodzenia mechaniczne, a także szkodliwe oddziaływanie czynników atmosferycznych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl