Plandeki PE – uniwersalny produkt firmy Royal

Plandeki PE, które wykonane są z polipropylenu, to obecnie jeden z najpopularniejszych produktów przeznaczonych do ochrony przed warunkami atmosferycznymi. Produkt też może być stosowany niezależnie od pory roku. Plandeki tego typu sprawdzają się w temperaturach minusowych (nawet -30o Celsjusza), jak i podczas upałów (do +70o Celsjusza). Dużą zaletą tego produktu jest odporność na promienie UV. Plandeki są także wodoodporne, w związku z czym można wykorzystać je jako zabezpieczenie przed deszczem, czy śniegiem. Mogą służyć także jako ochrona przed zabrudzeniami podczas wykonywania różnych prac.

Plandeki  PE znajdują swoje zastosowanie jako zabezpieczenia materiałów budowlanych: drewno, cegła, pustak. Mogą być wykorzystywane w rolnictwie przy przechowywaniu nawozów, słomy, czy zbiorów sezonowych. Od wielu lat skutecznie służą jako przykrycie łódek w czasie kiedy nie są użytkowane.

Szeroka oferta dopasowana do potrzeb naszych klientów

Wszystkie plandeki oferowane przez naszą firmę mają krawędzie wykończone podwójnym przeszyciem. Dodatkowo zostały zamontowane także oczka aluminiowe, które są pomocne podczas montażu produktu. W naszej ofercie dostępne są plandeki  o gramaturze 200 g. w różnych rozmiarach:

  • 2x3m,
  • 3x5m,
  • 4x8m,
  • 5x6m,
  • 10x10m,
  • 12x18m,
  • 15x16m

Oferujemy także:

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy. W razie wątpliwości chętnie udzielimy dodatkowych informacji i pomożemy wybrać plandeki odpowiednie do planowanych przez Państwa prac. Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami codziennie w godzinach 8.00 -17.00.

Plandeka STANDARD 2 x 2m Plandeka STANDARD 2 x 2m
Cena: 4,80 zł
szt.
zobacz więcej
Plandeka STANDARD 2 x 3m Plandeka STANDARD 2 x 3m
Cena: 7,20 zł
szt.
zobacz więcej
Plandeka STANDARD 2 x 4m Plandeka STANDARD 2 x 4m
Cena: 9,60 zł
szt.
zobacz więcej
Plandeka STANDARD 3 x 3m Plandeka STANDARD 3 x 3m
Cena: 10,80 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl